Panie i ich błędy zdrowotne

Kobiety robią mnóstwo, żeby wyglądać młodziej i szczuplej na zewnątrz, a co z tym, co poprawia stan zdrowia w środku? Dobrze wyglądający w twojej trumnie niewiele ci pomoże! Zarówno mężczyźni, jak i kobiety muszą nieźle się odżywiać, regularnie ćwiczyć oraz nie bać się szybkiej opieki zdrowotnej. W efekcie to kwestia życia lub śmierci.

Nie tylko mężczyźni popełniają błędy zdrowotne. Kobiety cały czas biegną do lekarza. Niemniej jednak eksperci twierdzą, że panie mają predyspozycję do cieszenia się resztą rodziny, zanim zajmą się sobą. Kobiety – naprawdę dobrze radzisz sobie z opieką nad innymi, ale rzadko jesteś najlepszym sędzią o naszym zdrowiu.

Może Ciebie zainteresować:Laserowe usuwanie żylaków Wrocław

Może możesz zwrócić się do tych typowych błędów zdrowotnych popełnianych przez kobiety:

* Pomijać śniadanie. Potrzebujesz tego do działania, dlatego nie wyskakujesz w porze lunchu.

* Brak samodzielnego badania piersi. Wizyta u ginekologa raz w roku jest kluczowa.

* Noszenie perfum na słońcu. Może toż spowodować reakcję chemiczną prowadzącą do wysypki.

* Brak rutynowych badań krwi. Istotne, by sprawdzić, lub nie ma cukrzycy. Testy tarczycy i badania przesiewowe cholesterolu również powinny być częścią rutynowego badania krwi.

* Skrzyżowanie nóg w kolanach. Może to ograniczać przepływ krwi i powodować żylaki. Lepiej być ze stopami płasko na ziemi.

* Używanie zbyt wielu kobiecych sprayów. Przewlekły zapach że być oznaką problemów z tarczycą, cukrzycy typu 2 lub niedoboru estrogenu.

* Myślenie, iż nie możesz wejść w ciążę po 40 roku życia. Nawet w okresie menopauzy możesz.

* Nie rozpoznawanie zawału serca, gdy go są. Objawy mogą być wyczerpujące, zmęczenie i senność, a nawet zgaga lub niestrawność.

* Palenie. Powoduje choroby serca, raka, nie wspominając o zmarszczkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *